Zlecenie – wyjazd do opieki w Niemczech – Bydgoszcz

Zlecenie – wyjazd do opieki w Niemczech – Bydgoszcz

Jesteśmy firmą zajmującą się z powodzeniem od wielu lat poszukiwaniem opiekunów i opiekunek dla osób starszych w Niemczech. Dbamy o jak największą troskę naszych Klientów, zarówno tych w kraju jak i tych za granicą. W związku z tym poszukujemy osób z Bydgoszczy i okolic do opieki nad osobami starszymi, które posiadają odpowiednie kwalifikacje do podjęcia pracy jako opiekun lub opiekunka. Niemcy to państwo na terenie którego świadczona jest praca. Jako firma z wypracowanym przez wiele lat doświadczeniem i zaufaniem zależy nam na jak największym zadowoleniu naszych Klientów.

Pomagamy w zdobyciu uczciwej i dobrze płatnej pracy za granicą. Opieka nad kobietamiOferujemy pełne wsparcie z naszej strony podczas przygotowań do wyjazdu, jak również już po przyjeździe na miejscu. Nasz Klient nigdy nie zostaje sam. Jako profesjonalna kadra jesteśmy przygotowani na każdą sytuację i chętnie Państwu pomagamy jeśli tylko pojawia się taka potrzeba. Jeszcze w Polsce zapraszamy zainteresowane podjęciem pracy osoby na rozmowę rekrutacyjną odbywającą się w formie telefonicznej, gdzie mają Państwo możliwość przedstawić swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, jak również zaprezentować swoje umiejętności w zakresie znajomości języka niemieckiego. Rozmowa prowadzona jest przez profesjonalnie przygotowaną do tego osobę z działu rekrutacji.

Po przeprowadzonej rozmowie, jeśli spełnione zostaną podstawowe wymagania na stanowisko opiekuna lub opiekunki osób starszych, proponujemy Państwu ofertę najlepiej dostosowaną do Państwa umiejętności i doświadczenia. Jeżeli Państwa kwalifikacje zostaną pozytywnie przyjęte przez stronę niemiecką, dochodzi do sfinalizowania współpracy poprzez podpisanie umowy o świadczenie usług. Opis wymagań, jakie powinien spełniać kandydat, by móc ubiegać się o daną pracę został przedstawiony przy każdej z ofert. Jednym z podstawowych wymogów jest dobra znajomość języka niemieckiego. Praca opiekunki lub opiekuna to często robienie zakupów czy pomoc w codziennych czynnościach.

Znajomość języka jest w większości ofert wymogiem koniecznym. Natomiast jeśli dotychczas nie mieli Państwo okazji nauczyć się języka niemieckiego, nasza firma organizuje profesjonalne kursy językowe, które pozwalają na zdobycie nowej umiejętności i docelowo podjęcie pracy jako opiekun lub opiekunka osób starszych. Wszystkie zainteresowane opieką nad osobami starszymi w Niemczech osoby z Bydgoszczy i okolic zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej, najbardziej dopasowanej do Państwa oferty pracy za granicą.

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy