Zlecenie dla opiekuna – Dortmund

Zlecenie dla opiekuna – Dortmund

Praca opiekuna nad osobami starszymi cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Szczególnie za granicą można znaleźć ciekawe, a także dobrze płatne oferty pracy. Nie wszystkie jednak oferują pracę legalną, na umowę. Każdego roku mnóstwo osób jest oszukiwanych, dlatego jeśli interesuje Cię opieka nad osobami starszymi – zawsze korzystaj ze sprawdzonego, wiarygodnego źródła.

Nasza firma od lat zajmuje się rekrutowaniem pracowników do opieki w Niemczech. Jesteśmy firmą sprawdzoną, rzetelną i uczciwą, współpracując z nami, nie musisz niczego się obawiać. Nasi pracownicy zawsze otrzymują umowy, które są jasne i przejrzyste. Posiadamy bardzo dobre rekomendacje i świetne opinie na polskim i zagranicznym rynku pracy, tak więc jeśli interesują Cię Niemcy i praca opiekuna, skontaktuj się z firmą Prestige24h.

Działamy na terenie całych Niemiec, między innymi poszukujemy pracowników do pracy w Dortmund. Dortmund to miasto mieszczące się w zachodniej części Niemiec, w którym występuje spore zapotrzebowanie na opiekunów osób starszych. Z doświadczenia wiemy, że wiele firm oferuje pracę opiekuna w tym rejonie, jeśli jednak chcesz mieć pewność, że praca jest uczciwa i legalna, skorzystaj z naszych ofert. W serwisie znajdziesz ich bardzo wiele, gdyż poszukujemy pracowników w różnym wieku, różnej płci i z różnorodnym doświadczeniem. Nawet jeśli nie znasz języka niemieckiego, nie musisz się martwić, ponieważ oferujemy profesjonalne kursy i szkolenia językowe. Każdy nasz opiekun otrzymuje od nas niezbędną pomoc i wsparcie, nawet po wyjeździe do Dortmund. Stale jesteśmy z Tobą w kontakcie i zawsze możesz na nas liczyć. Dostarczamy również rzetelne i sprawdzone informacje dotyczące ofert pracy – wynagrodzenia, Twoich obowiązków czy stanu zdrowia pacjenta. Podpisanie umowy

Jeśli chcesz pracować jako opiekunka w Dortmund, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wspólnie znajdziemy odpowiednie oferty pracy, które będą pasować do Twoich predyspozycji i możliwości. W naszym serwisie regularnie pojawiają się coraz nowsze oferty pracy w Dortmund, tak więc każdy kogo interesuje praca opiekunki znajdzie u nas coś dla siebie. Aby zgłosić swoją kandydaturę, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub wysłać maila z załączonym CV. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą nie później niż 24 godziny po otrzymaniu e-maila. Podczas rozmowy rekrutacyjnej sprawdzi Twoje doświadczenie, kwalifikacje, a także udzieli wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś, a być może już niedługo zaczniesz pracować w Dortmund.

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy