Wyjazdy do opieki w Niemczech z Łodzi

Wyjazdy do opieki w Niemczech z Łodzi

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycjami pracy, które znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Aktualnie poszukujemy osób z Łodzi i z okolic Łodzi, które chciałyby nawiązać z nami współpracę. Nasza firma Prestige 24h została stworzona specjalnie po to, by pomagać w znalezieniu atrakcyjnej pracy w Niemczech, jak również by wspierać naszych Klientów podczas całego procesu przygotowań oraz pobytu już na miejscu. Zależy nam przede wszystkim na tym, by oferować pracę przyjazną i dobrze płatną.

Jednocześnie dbamy z możliwie dużą starannością o to, by nasi Klienci otrzymali od nas propozycje pracy, które będą najlepiej pasowały do kwalifikacji kandydata mając na względzie dobro obu stron (opiekuna lub opiekunki osób starszych, jak również podopiecznych w Niemczech).Opieka nad starszym małżeństwem Na osoby z Łodzi i z okolic czeka wiele ciekawych ofert pracy przy opiece nad osobami starszymi. Każdy z kandydatów przechodzi proces rekrutacji, po to, by byśmy mogli Państwa jak najlepiej poznać i po to, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji na miejscu.

Dokładnie informujemy do jakiej rodziny zostaje zaproszony nasz Klient. Ponadto każdy z Państwa jest informowany jaki jest stan zdrowia osób, którymi ma się opiekować potencjalny opiekun lub opiekunka, jakie są warunki zakwaterowania i wyżywienia oraz jakimi czynnościami będzie zajmować się osoba zatrudniona do opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Ponadto jesteśmy dla Państwa po to, by służyć swoim doświadczeniem i pomocą już w trakcie przyjazdu do Niemiec. Każdy z naszych Klientów ma przydzielonego koordynatora. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z osobami, które z nami współpracują i na bieżąco staramy się rozwiązać wszelkie problemy i rozwiać wszelkie wątpliwości, jeśli takie się pojawiają. Staramy się, by żaden z naszych Klientów nie czuł się osamotniony w nowej sytuacji i by szybko mógł zaadoptować się do nowych warunków.

Jesteśmy firmą, która działa legalnie i która dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyła zaufanie w Polsce. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że polski rynek pracy wciąż jest rynkiem pracodawców, a nie pracowników, trudno jest czasem znaleźć uczciwą pracę za godziwe wynagrodzenie. Dlatego aby wesprzeć Państwa w tej sytuacji, szukamy atrakcyjnych ofert pracy związanych z wyjazdami do Niemiec. Szukamy również odpowiednich kandydatów z Łodzi i okolic chętnych do podjęcia pracy jako opiekun lub opiekunka osób starszych. Pomagamy również w sytuacji, gdy barierą jest brak znajomości języka niemieckiego. Oferujemy kursy językowe, które pozwalają zdobyć cenne umiejętności.

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy