Zlecenie dla opiekunki do kobiet – Norymberga

Zlecenie dla opiekunki do kobiet – Norymberga

Prestige24h to firma, która od paru lat zajmuje się rekrutowaniem pracowników do opieki nas osobami starszymi w Niemczech. Aktualnie współpracuje z nami przeszło 1000 opiekunów, którzy cieszą się z legalnej, interesującej i dobrze płatnej pracy. Nasza firma oferuje zatrudnienie dla każdego, kto pragnie pracować jako opiekun. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, cechuje Cię poczucie obowiązku oraz empatia, to jesteśmy pewni, że na długo zagrzejesz u nas miejsca.

Oferujemy pracę na terenie całych Niemiec, również w Norymberdze. Opieka nad starszymi kobietami Norymberga to miasto położone nad rzeką Pegnitz, należące do kraju związkowego Bawarii. Obecnie pracuje tam wielu naszych opiekunów, jednakże zapotrzebowanie na nowych pracowników bezustannie rośnie. Jeżeli interesuje Cię praca opiekunki w Norymberdze i sądzisz, że świetnie sprawdzisz się w tym zawodzie, zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą.

Wiele osób obawia się pracy za granicą ze względu na liczne oszustwa i przekręty, o których się dziś słyszy. My także nie jesteśmy zwolennikami pracy na czarno, gdyż doskonale wiemy, jakie przykre konsekwencje niesie za sobą taka praca. Dlatego każda nasza opiekunka jest zatrudniona w Prestige24h na podstawie legalnej umowy. Współpraca z nami odbywa się na jasnych, z góry określonych zasadach, dlatego masz gwarancję bezpieczeństwa, profesjonalnej pomocy i opieki, a także uczciwego wynagrodzenia. Zależy nam na zadowoleniu pracowników, a także opiekunów, dlatego do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, z pełnym szacunkiem. Dzięki temu współpraca jest owocna i przyjemna.

Jeżeli opieka nad osobami starszymi jest Twoim marzeniem, chciałbyś dostać legalną pracę w Norymberdze, to jesteśmy pewni, że nie znajdziesz żadnej innej firmy, która zaoferuje Ci tak atrakcyjną pracę, jak my. Niemcy oferują wiele interesujących form zatrudnienia, a my pomożemy Ci je otrzymać! W skład naszego zespołu wchodzą tylko wykwalifikowane i kompetentne osoby, które pozyskują oferty pracy z wiarygodnych źródeł i posiadają rozległą wiedzę na temat rekrutacji i zatrudnienia w Niemczech. Możesz więc w pełni nam zaufać i zdecydować się na pracę opiekuna w Norymberdze. Jeżeli nadal masz wątpliwości lub nurtują Cię jakieś pytania, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdujące się na stronie. Chętnie udzielimy wszelkich wyjaśnień i odpowiemy na każde Twoje pytanie, ponieważ nasza firma nie ma nic do ukrycia.

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy