Zlecenie w opiece w Rzeszowie – wyjazd do Niemiec

Zlecenie w opiece w Rzeszowie – wyjazd do Niemiec

Praca opiekunki lub opiekuna osób starszych nie należy do prac najłatwiejszych. Wymaga dyspozycyjności, zdyscyplinowania i dobrej organizacji czasu. Niemniej jednak opieka nad osobami starszymi może przynosić wiele pozytywnych odczuć. Z pewnością jest to praca, która ma sens, która może przynosić radość zarówno osobie pracującej, jak i podopiecznemu oraz która daje ogromną satysfakcję. W związku z tym szukamy osób z powołaniem i chęcią podjęcia pracy w Niemczech w charakterze pomocy osobom starszym.

Współpraca z nami, jako firmą od wielu lat pomagającą w znalezieniu legalnej pracy za granicą to gwarancja solidnego zatrudnienia, atrakcyjnej płacy, jak również wsparcia naszych specjalistów podczas pobytu. Zwracamy się więc do osób zamieszkałych w Rzeszowie i okolicach z prośbą o kontakt z nami, jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem z nami współpracy. Zaufanie do firmy Prestige24hOgromną wagę przywiązujemy do tego, by czuli się Państwo bezpiecznie i dbamy o godne warunki pracy. Praca jako opiekun lub opiekunka osób starszych w Niemczech trwa zazwyczaj ok. 2-3 miesięcy. Oczywiście szczegóły dotyczące współpracy ustalane są każdorazowo z kandydatem. Na miejscu zapewnione jest wyżywienie oraz noclegi, zazwyczaj w domu, w którym mieszkają podopieczni. Główne zadania z jakimi musi się zmierzyć osoba wyjeżdżająca do Niemiec w celu opieki nad osobą starszą to dbanie o podopiecznych (a więc zapewnienie bezpieczeństwa, posiłków, organizacja czasu wolnego, wszelkie obowiązki wynikające z niepełnosprawności podopiecznych, wyjazdy na zakupy itp.).

Zależy nam na tym, by przyszli opiekunowie potrafili nawiązać kontakt z podopiecznymi tak, aby zapewnić domową i rodzinną atmosferę. Aby rozpocząć z nami współpracę, wystarczy wypełnić formularz informacyjny dostępny na stronie internetowej lub skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub zadzwonić. Każde zgłoszenie jest przez nas skrupulatnie weryfikowane, a dzięki profesjonalnemu procesowi rekrutacji udaje nam się co roku dopasować do Państwa wiele ciekawych i atrakcyjnych ofert pracy. Proszę pamiętać, że mimo że krajem w którym znajduje się miejsce pracy są Niemcy, język nie stanowi dziś bariery. Owszem, warunkiem otrzymania pracy jest znajomość języka. Ale osoby, które dotychczas nie miały okazji prowadzić konwersacji w języku niemieckim lub nie znają języka w stopniu dobrym, mają szansę podszkolić się na organizowanych przez nas kursach językowych. Zapraszamy chętne osoby z Rzeszowa i okolic do kontaktu, a postaramy się znaleźć wymarzoną pracę dla Państwa.

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy