Media

Media

Osoba kontaktowa:

 

Wypowiedź pełnomocnika Prestige24h stanowi fragment artykułu, który ukazał się w Gazecie Wyborczej, Strony Lokalne Gdańsk nr 276 , wydanie z dnia 28/11/2014 Gazeta Trójmiasto , str. 6 „- Praca w charakterze opiekunki osób starszych może być zarówno pracą dodatkową, jak i stałą – tłumaczy Arkadiusz Kalisz, pełnomocnik Prestige24h, firmy, która świadczy usługi pośrednictwa pracy w Niemczech. – Wszystko zależy od chęci kandydatów decydujących się na wyjazd. Osoby w wieku 50 plus należą do grona osób traktujących tę pracę jako stałą. Nasi pracownicy przeważnie wyjeżdżają na 2-3-miesięczne kontrakty, a po powrocie odpoczywają w kraju miesiąc lub dwa, później wyjeżdżają na kolejny kontrakt. Dla osób w wieku 20-30 lat praca opiekuna osób starszych jest przeważnie pracą dodatkową i traktują ją jako możliwość dorobienia sobie lub zarobienia np. na studnia. Wszyscy opiekunowie w firmie Prestige24h są zatrudnieni na czas nieokreślony i w momencie przerwy pomiędzy kontraktami mają ciągłość zatrudnienia oraz odprowadzanych składek.”

 

Pełny tekst dostępny pod adresem: http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/

 

„Wypowiedź pełnomocnika  Prestige24h stanowi fragment artykułu, który ukazał się w Gazecie Wyborczej, Strony Lokalne Gdańsk nr 44, wydanie z dnia 23/02/2015 Gazeta Trójmiasto, str. 7
„Największe problemy stwarza bariera językowa, chociaż agencje zatrudnienia podkreślają, że wystarczy nawet podstawowa znajomość niemieckiego. – Kandydat powinien posługiwać się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym – komentuje Arkadiusz Kalisz z firmy Prestige24. – Osoby z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie.”
No votes yet.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h