Media

Media

Osoba kontaktowa:

 

Wypowiedź pełnomocnika Prestige24h stanowi fragment artykułu, który ukazał się w Gazecie Wyborczej, Strony Lokalne Gdańsk nr 276 , wydanie z dnia 28/11/2014 Gazeta Trójmiasto , str. 6 „- Praca w charakterze opiekunki osób starszych może być zarówno pracą dodatkową, jak i stałą – tłumaczy Arkadiusz Kalisz, pełnomocnik Prestige24h, firmy, która świadczy usługi pośrednictwa pracy w Niemczech. – Wszystko zależy od chęci kandydatów decydujących się na wyjazd. Osoby w wieku 50 plus należą do grona osób traktujących tę pracę jako stałą. Nasi pracownicy przeważnie wyjeżdżają na 2-3-miesięczne kontrakty, a po powrocie odpoczywają w kraju miesiąc lub dwa, później wyjeżdżają na kolejny kontrakt. Dla osób w wieku 20-30 lat praca opiekuna osób starszych jest przeważnie pracą dodatkową i traktują ją jako możliwość dorobienia sobie lub zarobienia np. na studnia. Wszyscy opiekunowie w firmie Prestige24h są zatrudnieni na czas nieokreślony i w momencie przerwy pomiędzy kontraktami mają ciągłość zatrudnienia oraz odprowadzanych składek.”

 

Pełny tekst dostępny pod adresem: http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/

 

„Wypowiedź pełnomocnika  Prestige24h stanowi fragment artykułu, który ukazał się w Gazecie Wyborczej, Strony Lokalne Gdańsk nr 44, wydanie z dnia 23/02/2015 Gazeta Trójmiasto, str. 7
„Największe problemy stwarza bariera językowa, chociaż agencje zatrudnienia podkreślają, że wystarczy nawet podstawowa znajomość niemieckiego. – Kandydat powinien posługiwać się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym – komentuje Arkadiusz Kalisz z firmy Prestige24. – Osoby z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie.”
Rating: 2.4/5. From 5 votes.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h