O firmie

O firmie

Prestige24h to firma zajmująca się rekrutacją opiekunek i opiekunów osób starszych i chorych w Niemczech. Jesteśmy firmą, która powstała na bazie kilkunastoletniego doświadczenia w świadczeniu usług opiekuńczych na rynku niemieckim. Działamy od 2009 roku stale powiększając portfolio wykwalifikowanych opiekunek na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych.

Zespół Prestige24h tworzą wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści, którzy posiadają niezbędną wiedzę z zakresu procedur i standardów usług opiekuńczych, rekrutacji, koordynacji zleceń oraz warunków zatrudnienia.

Do każdego klienta oraz współpracownika podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym szacunkiem. W Prestige24h na zatrudnienie znalazło już ponad 1400 opiekunek i opiekunów. W naszej firmie codziennie pojawiają się nowe oferty pracy dla Pań i Panów gotowych podjąć pracę przy opiece osób starszych i chorych w Niemczech. Zachęcamy do śledzenia ofert na naszym profilu na Facebook’u.

Kilkanaście lat doświadczenia kadry zarządzającej naszą firmą, ukształtowało priorytety, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy:

  •   Przekazujemy naszym opiekunkom i kandydatom sprawdzone i prawdziwe informacje odnośnie stanu zdrowia pacjenta.
  •   Każdy pracownik objęty jest opieką koordynatora zlecenia.
  •   Utrzymujemy stały kontakt z pracownikami przebywającymi na kontrakcie w Niemczech.
  •   Nie zostawiamy naszych opiekunek i opiekunów z problemami, jeśli takie napotykają podczas swojej pracy.
  •   Zlecenie dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę kwalifikacje kandydata oraz jego potrzeb.
  •   Oferujemy specjalistyczne kursy języka niemieckiego, dzięki którym dajemy możliwość podjęcia współpracy osobom bez znajomości języka niemieckiego.

Naszym celem i misją jest tworzenie przyjaznych miejsc pracy,
które pozwolą na długofalową oraz dobrą współpracę.

Zadowolenie opiekunek i opiekunów jest naszym priorytetem. 

Rating: 2.3/5. From 21 votes.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h