Zlecenie dla mieszkańców Wrocławia – wyjazd do Niemiec

Zlecenie dla mieszkańców Wrocławia – wyjazd do Niemiec

Firma Prestige 24h od wielu lat jest znaną organizacją na rynku polskim, która pomaga w znalezieniu pracy jako opiekun lub opiekunka osób starszych oraz w odpowiednim przygotowaniu się do wyjazdu, a później zaadoptowaniu się do nowych warunków. Swoją działalnością firma obejmuje również Wrocław i okolice Wrocławia. Dlatego też wiele ogłoszeń o prace skierowanych jest właśnie do osób z tego regionu. Nasza współpraca zostaje rozpoczęta w momencie, gdy nawiążą Państwo z nami kontakt.Umowy z Prestige24h Jest to możliwe na wiele sposobów.

Jak się z nami skontaktować, dokładnie opisaliśmy na naszej stronie internetowej. Można do nas zadzwonić, można również wysłać wiadomość e-mail, jak również bardzo prostą i lubianą metodą kontaktu jest wypełnienie formularza kontaktowego. W bardzo krótkim czasie, bo już w ciągu 48h przedstawiamy naszą wstępną propozycję pracy. Następnie rozmawiamy z Państwem m.in. o dotychczasowym doświadczeniu i umiejętnościach tak, abyśmy mogli znaleźć dla Państwa najciekawszą ofertę pracy. Ponadto z przyjemnością przedstawimy informację jak wygląda praca opiekunki w Niemczech i jakich warunków mogą się Państwo spodziewać na miejscu. Ogromną uwagę przykładamy do wypełnienia wszelkich formalności, jakie związane są z wyjazdem do pracy za granicę. Jesteśmy firmą, która działa w sposób legalny.

Po ustaleniu wszelkich szczegółów z Państwem, gdy obie strony potwierdziły chęć współpracy, podpisywana jest umowa o świadczenie usług. Umowa może zostać podpisana w jednej z siedzib naszej firmy – we Wrocławiu lub w Sopocie. Istnieje również możliwość przesłania umowy za pośrednictwem kuriera. Dbamy o to, by współpraca z nami przebiegała profesjonalnie i by w krótkim czasie znaleźć dla Państwa ofertę spełniającą Państwa oczekiwania. Podstawowe obowiązki, jakie najczęściej mają do wypełnienia osoby wyjeżdżające do pracy w Niemczech to opieka nad osobami starszymi, pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, codzienne zakupy, wspólne spędzanie wolnego czasu z podopiecznym itd.

Rodzaj pracy w dużym stopniu uzależniony jest od stanu zdrowia osób, które wymagają opieki. Przed podpisaniem umowy informujemy Państwa, jakie problemy zdrowotne ma dany podopieczny. Po przyjeździe do Niemiec nie pozostają Państwo sami. Jesteśmy dla Państwa dostępni i chętnie pomożemy w odpowiedzi na nurtujące pytania, które często pojawiają się w nowym miejscu. Przyszłych kandydatów z Wrocławia i okolic zapraszamy więc do kontaktu z nami, a z pewnością nie będą Państwo zawiedzeni. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by znaleźć dla Państwa wymarzoną pracę w Niemczech.

No votes yet.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy