Zimowe Zlecenia – ZOBACZ ILE MOŻESZ ZYSKAĆ

ZIMOWE ZLECENIA

Wyjeżdżając z nami na Zimowe Zlecenie obejmujące okres Świąt i Nowego Roku, otrzymujesz świąteczną premię i zyskujesz okazję na otrzymanie dodatkowych bonusów i premii.

 

PREMIA NA ŚWIĘTA

Warto z nami wyjechać, bo premia za świąteczny wyjazd zostanie wypłacona do 24 grudnia 2020 roku.

 

ŚWIĄTECZNA PREMIA ZA POLECENIE

Polecając nam sprawdzoną osobę, która z nami wyjedzie na Świąteczne Zlecenie, otrzymasz taką samą Premię jak osoba która wyjedzie na to zlecenie.

 

NOWI PRACOWNICY, NOWE MOŻLIWOŚCI

Chcesz pracować jako Opiekunka lub Opiekun seniora?
Masz doświadczenie w opiece i znasz język niemiecki?
Prestige24h to idealny wybór – podpisując z nami umowę do końca grudnia i wyjeżdżając na minimum 8 tygodniowe zlecenie, otrzymasz dodatkową premię: 3x 100 EUR na rękę.
Premia będzie wypłacana przy trzech kolejnych zleceniach w roku 2021.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:

 • Ania (+48) 502 464 499
 • Tomasz (+48) 798 366 166
 • Dominika (+48) 798 402 070
 • Izabela (+48) 502 418 799

lub do naszego biura pod numer: (+48) 58 551 00 52

 

*** PREMIA ŚWIĄTECZNA
Oferta ważna jest dla umów podpisanych od 1 października 2020 roku, do 16 grudnia 2020 roku lub do odwołania, oraz które obejmują pobyt na zleceniu od minimum 1 grudnia 2020 i przez okres Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

“Świąteczna premia” zostanie wypłacona do 24 grudnia 2020 roku dla zleceń, które są realizowane zgodnie z podpisaną umową.
Szczegóły dotyczące systemu premiowego przedstawia koordynator, a informacje dotyczące przyznanej premii zostają zapisane w umowie.

Warunki otrzymania “świątecznej premii – wyciąg z umowy:

 • dla umów podpisanych nie później niż 16 grudnia 2020 roku i obejmujących wyjazdy na zlecenia trwające w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku oraz trwające nie krócej niż 6 tygodni;
 • pełna realizacja zlecenia bez zastrzeżeń ze strony Prestige24h Sp. z o.o. Sp. k.:
 • premia jest przyznawana jednorazowo.

*** ŚWIĄTECZNA PREMIA ZA POLECENIE
Oferta ważna dla umów podpisanych przez osoby polecone w okresie od 1 października 2020 roku, do 16 grudnia 2020 lub do odwołania i obejmujących pobyt na zleceniu przez okres Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.
“Świąteczny Bonus za polecenie” zostanie wypłacony po zrealizowaniu przez osobą poleconą zlecenia zgodnie z umową i bez zastrzeżeń.
O wysokości “Świątecznego BONUSU za polecenie” informuje koordynator i jest ona równa wysokości “Świątecznej Premii” przyznanej osobie wyjeżdzającej na zlecenie.

 

*** PREMIA DLA NOWYCH PRACOWNIKÓW
Oferta ważna dla umów podpisanych do końca roku 2020 lub odwołania.
Premia “300 € na start” zostanie wypłacona w rozbiciu na 3x 100 EUR przy trzech kolejnych zleceniach w roku 2021 i będzie doliczona do podstawy wynagrodzenia, po zakończeniu kolejnych kontraktów, które zostały zrealizowane zgodnie z podpisaną umową.
Szczegóły dotyczące systemu premiowego przedstawia koordynator, a zapisy dotyczące przyznanej premii zostają zapisane w umowie.

Warunki otrzymania premii:

 • podpisanie umowy oraz terminowe podjęcie i realizacja podjętego zlecenia;
 • realizacja zlecenia o długości na minimum 8 tygodni każde, w 2021 roku;
 • każdorazowo pod uwagę brana jest pełna realizacja zlecenia – bez zastrzeżeń ze strony Prestige24h Sp. z o.o. Sp. k;
 • każde zlecenia jest potwierdzone osobnym uzgodnieniem i poleceniem wyjazdu służbowego zaakceptowanego przez strony umowy;
 • Premia “300 € na start” przewidziana jest dla nowych pracowników Prestige24h Sp. z o.o. Sp. k., którzy wyjeżdżają na nowe zlecenia realizowane przez Prestige24h Sp. z o.o.”
 • Premia jest przyznawana jednorazowo.