NOWOŚĆ!!! Polecaj i zyskaj nawet 600 EUR

Nieustannie rozbudowujemy i poszerzamy nasz system PREMII oraz bonusów.
To dzięki nim nasze opiekunki i opiekunowie mają możliwość zarabiania dodatkowych środków nie tylko podczas swojej pracy w Niemczech, ale również poza zleceniami.

 

NOWA PREMIA DLA POLECAJĄCYCH

 

PREMIA ZA POLECENIE,  funkcjonuje już od kilku lat i jest dobrze znana wszystkim naszym opiekunkom i opiekunom. Stanowi ona realne wsparcie domowego budżetu.
Otrzymują ją osoby polecające nam nowe opiekunki i opiekunów do pracy przy naszych zleceniach.

 

Pracując z Prestige24h od kilku lat wiem, że to sprawdzona agencja, której można zaufać. Dlatego z czystym sumieniem polecam ich swoim znajomym. Udało mi się przekonać kilka osób i nie żałują. Były wśród nich również takie, które jeździły prywatnie i szukały legalnego źródła dochodu. Polecam, naprawdę warto

Bożena z Wrocławia”

Teraz czas na nowość, dzięki której możesz zarobić nawet

600 EUR za polecenie

Jak uzyskać tak wysoką premię?
Jeśli podczas swojej pracy dla Prestige24h w Niemczech poznałaś rodzinę potrzebującą pomocy w opiece nad bliskimi, wystarczy nam ją polecić.
Jeśli podpiszemy z nią umowę i nasz nowy klient będzie z nami współpracować co najmniej 2 miesiące (60 dni), wypłacimy Ci 500 EUR* netto.
Jeśli nasza współpraca z klientem będzie trwać minimum 3 miesiące (90 dni), wypłacimy Ci aż 600 EUR* premii za polecenie.

Pamiętaj, że przed przekazaniem nam danych teleadresowych do osób trzecich, zawsze musisz uzyskać ich zgodę i akceptację.

 

Szczegóły dotyczące zasad polecania, przekazywania danych oraz przyznawania premii uzyskasz u swojego koordynatora lub pod numerem telefonu: (+48) 58 551 00 51

 

* Premia wypłacana jest jednorazowo opiekunkom i opiekunom pracującym dla Prestige24h. System premii za polecenie nam nowego klienta (rodziny) obowiązuje od 21.09.2021 roku do odwołania.