Poznaj nas

Prestige24h to firma świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu opieki nad osobami starszymi i chorymi w Niemczech. Rekrutujemy wykwalifikowany personel na podstawie zdobytego przez lata doświadczenia. Na rynku działamy od 2009 roku, co zapewnia nam pozycję lidera oraz świadczy o posiadaniu przez naszych pracowników znacznej wiedzy z zakresu rekrutacji, koordynacji pracy i komfortowych warunkach zatrudnienia. Wiemy co liczy się zarówno dla naszych klientów,  jak i pracowników, dlatego dbamy o korzystną i udaną współpracę. Staramy się o to, żeby do każdej osoby podchodzić indywidualnie. Każda historia jest inna i inne są Państwa oczekiwania wobec nas, co zawsze bierzemy zawsze pod uwagę, stawiając na profesjonalizm i łatwość kontaktów.

Co znajdziesz na stronie?

Na naszej stronie znajdą Państwo aktualne oferty zatrudnienia, dla osób zainteresowanych pracą w Niemczech. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego w celu szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej firmy Prestige24h. Nasi pracownicy szybko odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i rozwieją wątpliwości. Zatrudniamy zarówno na długie okres współpracy, jak i w charakterze sezonowym, dlatego warto poszukać oferty dostosowanej do własnych oczekiwań. Działamy na terenie całych Niemiec. Oferujemy pracę we Frankfurcie, Dortmundzie, Berlinie czy Dusseldorfie. Podpisując z nami umowę, mają Państwo pewność współpracy z solidnym partnerem. Załatwiamy wszelkie formalności, a po pozytywnie zakończonej rozmowie rekrutacyjnej mogą Państwo zdecydować się na wyjazd w zasadzie od zaraz. Komfort i bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, dlatego oferujemy tylko sprawdzone zlecenia i gwarantujemy stabilność zatrudnienia.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasze oferta, zachęcamy do zapoznania się z zakładką Gwarantujemy. Znajdą tam Państwo szczegółowe kroki postępowania kwalifikacyjnego, na które składa się rozpatrzenie cv, rozmowa rekrutacyjna, przedstawienie ofert i wybór najbardziej dopasowanego do Państwa oczekiwań zlecenia.