Zlecenie jako opiekunka w Wałbrzychu

Zlecenie jako opiekunka w Wałbrzychu

Problem ze znalezieniem dobrze płatnej i legalnej pracy w Polsce jest ciągle aktualny. Idąc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Wałbrzycha i okolic, postanowiliśmy zebrać dla Państwa najlepsze oferty pracy jako opiekun lub opiekunka osób starszych w Niemczech. Niemcy to kraj w wysokim stopniu rozwinięty, ze świetnie prosperującą gospodarką, ale również kraj, w którym społeczeństwo starzeje się i wymaga coraz częściej opieki. Dlatego przede wszystkim opieka nad osobami starszymi to praca, którą mamy Państwu do zaoferowania.

W każdej z naszych ofert zakwaterowanie i wyżywienie jest już uwzględnione w pobycie. Zazwyczaj opiekun lub opiekunka mają wydzielony własny pokój w domu podopiecznych wraz z łazienką. Praca w opiece z Prestige24hW większości przypadków zapewniony jest również dostęp do Internetu lub telefonu, niemniej jednak szczegóły przedstawia nasz pracownik jeszcze przed podpisaniem umowy, tak aby mieli Państwo pełną informację na temat warunków współpracy. Firma Prestige 24h zapewnia przejazd w obie strony, dlatego nie muszą się Państwo martwić o możliwości dojazdu do miejsca zamieszkania podopiecznych. Aktualnie poszukujemy osób zamieszkałych na terenie Wałbrzycha lub okolic Wałbrzycha, które planują podjecie pracy w Niemczech jako opiekun lub opiekunka osób starszych. Chętnie zapoznamy się z Państwa dotychczasowymi kwalifikacjami i dowiemy się jaka praca Państwa interesuje.

Z naszej stronie postaramy się przedstawić Państwu jak wygląda praca opiekunki w Niemczech zdobyta za naszym pośrednictwem. Nie muszą się również Państwo martwić o legalność zatrudnienia. Jesteśmy firmą uczciwą, działającą od wielu lat na polskim rynku w oparciu o obowiązujące przepisy. Po uzgodnieniu warunków, podpisujemy z Państwem umowę. Dzięki legalnemu zatrudnieniu, są Państwo ubezpieczeni. Odprowadzane są składki ZUS, które pozwalają na bezpłatną opiekę zdrowotną. Podczas pobytu w Niemczech wystarczy posiadać kartę EKUZ, by móc korzystać z opieki medycznej. Okres świadczenia pracy jest z Państwem indywidualnie ustalany. Staramy się dobrać Państwu taką ofertę pracy, która będzie spójna z Państwa oczekiwaniami. Istnieje również możliwość uzgodnienia terminu urlopu lub przerwy od świadczenia pracy. Szczegóły ustalane są z naszą firmą.

Wszystkie zainteresowane podjęciem pracy osoby, których miejscem zamieszkania jest Wałbrzych lub okolice, proszone są o bezpośredni kontakt z nami. Postaramy się dopasować ofertę pracy do Państwa potrzeb. Kontaktujemy się z Państwem w ciągu 48h od momentu przesłania przez Państwa danych za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

No votes yet.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy