Opieka nad małżeństwami – Stuttgart

Opieka nad małżeństwami – Stuttgart

Szukasz pracy jako opiekun lub opiekunka osób starszych na terenie Niemiec? Zależy Ci na legalnej, sprawdzonej ofercie? Poszukujesz pracy w jakimś konkretnym mieście, na przykład w Stuttgarcie? Mamy dla Ciebie świetną nowinę – nasza firma, Prestige24h, zajmuje się aktywnym rekrutowaniem nowych pracowników. Od ponad 6 lat rekrutujemy opiekunów oraz pracowników medycznych do pracy w placówkach medycznych, a także do opieki nad osobami prywatnymi. Posiadamy szeroki wybór ofert pracy w różnych częściach Niemiec, także w Stuttgarcie. Szcześliwe starsze małżeństwoNasza oferta regularnie się powiększa, dlatego chętnie przyjmiemy do swojego grona nowe osoby, które chcą pracować jako opiekunka osób starszych w Stuttgarcie.

Stuttgart to miasto, w którym jest bardzo duże zapotrzebowanie na opiekunów osób starszych. Aktywnie wyszukujemy osoby starsze, młodsze, z doświadczeniem czy bez, które pragną pracować jako opiekun osób starszych w Stuttgarcie. Już teraz prowadzimy owocną, długofalową współpracę z wieloma opiekunami, jednak również dla Ciebie znajdzie się u nas miejsce. Aby nawiązać z nami współpracę, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo (mile widziane CV). Nasz pracownik przeprowadzi z Tobą rozmowę rekrutacyjną, podczas której sprawdzi Twoje doświadczenie, kwalifikacje czy znajomość języka niemieckiego. Jeśli pomyślnie przejdziesz proces rekrutacji, znajdziemy Ci pracę dopasowaną do Twoich możliwości oraz predyspozycji. Nawet jeśli nie posiadasz zbyt dużego doświadczenia, a Twój niemiecki kuleje – znajdziemy odpowiednią ofertę dla Ciebie. Jako profesjonalna firma, dbająca zarówno o pracowników, jak również Klientów, organizujemy skuteczne, specjalistyczne szkolenia językowe, które pozwolą Ci podnieść swój poziom językowy. Pomożemy Ci również w innych formalnościach, nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Nie musisz obawiać się, że kiedy już wyjedziesz do Stuttgartu zostaniesz sam. Utrzymujemy regularne kontakty z naszymi pracownikami i zawsze służymy pomocą.

Gwarantujemy, że praca opiekunki w Stuttgarcie okaże się Twoją wymarzoną pracą. Zaufało nam tysiące pracowników i Klientów, zaufaj także i Ty. Jeżeli od zawsze podobały ci się Niemcy i myślałeś o pracy właśnie w tym państwie, jesteś osobą empatyczną, odpowiedzialną i szukasz legalnego zatrudnienia, opieka nad osobami starszymi może okazać się idealnym zajęciem dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami dla opiekunów i opiekunek osób starszych w Stuttgarcie.

Rating: 2.8/5. From 10 votes.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy