Zlecenie dla osób zamieszkałych w Raciborzu

Zlecenie dla osób zamieszkałych w Raciborzu

Mamy przyjemność przedstawić się Państwu jako firma działająca od 2009 roku. Naszym głównym celem jest wsparcie w poszukiwaniu pracy i zorganizowaniu wyjazdu do pracy w Niemczech. Poszukujemy osób w całej Polsce, w tym również osób zamieszkujących Racibórz, które czują potrzebę pomocy innym ludziom, posiadają doświadczenie w podobnej pracy oraz posiadają chęci do podjęcia pracy poza granicami Polski – na terenie Niemiec. Praca, którą mamy Państwu do zaoferowania to praca jako opiekun lub opiekunka osób starszych.

Opieka nad osobami starszymi wiąże się z wieloma różnymi obowiązkami w miejscu zamieszkania podopiecznego. Opiekunka dla osób starszychPrzede wszystkim jest to poświęcanie czasu osobie starszej, często schorowanej o ograniczonych możliwościach ruchowych. W związku z tym bardzo często takie osoby potrzebują pomocy przy ubieraniu się, kąpieli itd. Często do obowiązków należy również zrobienie zakupów, jak również przygotowywanie posiłków. Niemcy to kraj, w którym ilość osób starszych, wymagających pomocy rośnie, w związku z czym zapotrzebowanie na opiekunów osób starszych jest coraz większe. Zależy nam na tym, by zarówno podopieczny, jak i opiekun był zadowolony z warunków, jakie staramy się zapewnić.

Nawiązując z nami współpracę, macie Państwo szanse nie tylko na pomoc w znalezieniu i dobraniu najlepszej oferty pracy, ale również nie zostają Państwo sami po podpisaniu z nami umowy. Organizujemy przejazd do miejsca pracy oraz powrót do Polski po zakończeniu świadczenia pracy. Nie muszą się więc Państwo martwić o podróż.Wybór oferty pracy Na miejscu także będziemy o Państwu pamiętać. Koordynator – wyspecjalizowany pracownik naszej firmy będzie do Państwa dyspozycji. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania, można się z nami skontaktować, a na pewno pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości, jakie się tylko pojawią. Doskonale wiemy, że zamieszkanie w nowym miejscu, podjęcie pracy w obcym kraju, nowe środowisko i wszelkie inne nowe czynniki wiążą się często ze stresem i niepokojem. Z nami mogą Państwo czuć się bezpieczni.

Praca opiekunki, to praca trudna, ale również dająca satysfakcję i radość z pomocy innym. Zapraszamy więc mieszkańców Raciborza to poznania zarówno naszej organizacji, naszego zakresu działania, jak również do przyjrzenia się bliżej naszym ofertom. Czekamy na kontakt z Państwem. Wszystkie szczegóły dotyczące możliwego sposobu kontaktu z nami zostały zamieszczone na naszej stronie internetowej. Być może uda nam się nawiązać współpracę i pomóc Państwu w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

No votes yet.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy