Zlecenie w opiece w Rzeszowie – wyjazd do Niemiec

Zlecenie w opiece w Rzeszowie – wyjazd do Niemiec

Praca opiekunki lub opiekuna osób starszych nie należy do prac najłatwiejszych. Wymaga dyspozycyjności, zdyscyplinowania i dobrej organizacji czasu. Niemniej jednak opieka nad osobami starszymi może przynosić wiele pozytywnych odczuć. Z pewnością jest to praca, która ma sens, która może przynosić radość zarówno osobie pracującej, jak i podopiecznemu oraz która daje ogromną satysfakcję. W związku z tym szukamy osób z powołaniem i chęcią podjęcia pracy w Niemczech w charakterze pomocy osobom starszym.

Współpraca z nami, jako firmą od wielu lat pomagającą w znalezieniu legalnej pracy za granicą to gwarancja solidnego zatrudnienia, atrakcyjnej płacy, jak również wsparcia naszych specjalistów podczas pobytu. Zwracamy się więc do osób zamieszkałych w Rzeszowie i okolicach z prośbą o kontakt z nami, jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem z nami współpracy. Zaufanie do firmy Prestige24hOgromną wagę przywiązujemy do tego, by czuli się Państwo bezpiecznie i dbamy o godne warunki pracy. Praca jako opiekun lub opiekunka osób starszych w Niemczech trwa zazwyczaj ok. 2-3 miesięcy. Oczywiście szczegóły dotyczące współpracy ustalane są każdorazowo z kandydatem. Na miejscu zapewnione jest wyżywienie oraz noclegi, zazwyczaj w domu, w którym mieszkają podopieczni. Główne zadania z jakimi musi się zmierzyć osoba wyjeżdżająca do Niemiec w celu opieki nad osobą starszą to dbanie o podopiecznych (a więc zapewnienie bezpieczeństwa, posiłków, organizacja czasu wolnego, wszelkie obowiązki wynikające z niepełnosprawności podopiecznych, wyjazdy na zakupy itp.).

Zależy nam na tym, by przyszli opiekunowie potrafili nawiązać kontakt z podopiecznymi tak, aby zapewnić domową i rodzinną atmosferę. Aby rozpocząć z nami współpracę, wystarczy wypełnić formularz informacyjny dostępny na stronie internetowej lub skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub zadzwonić. Każde zgłoszenie jest przez nas skrupulatnie weryfikowane, a dzięki profesjonalnemu procesowi rekrutacji udaje nam się co roku dopasować do Państwa wiele ciekawych i atrakcyjnych ofert pracy. Proszę pamiętać, że mimo że krajem w którym znajduje się miejsce pracy są Niemcy, język nie stanowi dziś bariery. Owszem, warunkiem otrzymania pracy jest znajomość języka. Ale osoby, które dotychczas nie miały okazji prowadzić konwersacji w języku niemieckim lub nie znają języka w stopniu dobrym, mają szansę podszkolić się na organizowanych przez nas kursach językowych. Zapraszamy chętne osoby z Rzeszowa i okolic do kontaktu, a postaramy się znaleźć wymarzoną pracę dla Państwa.

No votes yet.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy