Zlecenie jako opiekun osób starszych w Legnicy

Zlecenie jako opiekun osób starszych w Legnicy

Jeżeli mieszkają Państwo w Legnicy lub okolicach Legnicy i aktualnie poszukują Państwo pracy, to z pewnością mogą być Państwo zainteresowani naszą ofertą. Jesteśmy firmą, która pomaga osobom bezrobotnym w znalezieniu legalnego i dobrze płatnego zatrudnienia na terenie Niemiec. Poszukujemy osób do pracy jako opiekun lub opiekunka osób starszych, które podejmą się pracy za granicą i które mają odpowiednie predyspozycje do wykonywania takiej pracy. Praca opiekunki to praca wymagająca umiejętności prowadzenia gospodarstwa domowego, a przede wszystkim należytego dbania o swoich podopiecznych.

Większość czasu poświęca się osobom starszym, często wymagającym troskliwej opieki ze względu na stan zdrowia.Praca opiekunki z Prestige24h Każdorazowo przed podjęciem przez Państwa pracy, dokładnie informujemy w jakim stanie fizycznym i psychicznym jest potencjalny podopieczny oraz na czym dokładnie będzie polegała praca. Na naszej stronie internetowej w zakładce „Oferty pracy” mają Państwo możliwość zapoznania się z ofertami, jakie mamy do zaproponowania. Można tam znaleźć informację na temat umiejętności i wymaganego doświadczenia do podjęcia pracy w danym gospodarstwie domowym, w tym wymagania m.in. dotyczące znajomości języka niemieckiego, gdyż najczęściej wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Dlatego też wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom udało nam się zorganizować specjalne kursy językowe pozwalające zdobyć tę cenną umiejętność, która w przyszłości pozwoli na podjęcia pracy na stanowisku opiekun lub opiekunka osób starszych. Dla podopiecznych ważne jest nie tylko doświadczenie zawodowe ale również pogodne i życzliwe nastawienie opiekunów. Często opieka nad osobami starszymi to wspólne spędzanie czasu, dlatego mila widziana i dobrze odbierana jest umiejętność porozumiewania się w języku ojczystym podopiecznych. Wszystkie zainteresowane osoby z doświadczeniem w pracy opiekun lub opiekunka ze znajomością zapraszamy do szybkiego kontaktu.

Zapraszamy również osoby bez znajomości języka niemieckiego, ale chętne do podjęcia nauki. Wspólnymi siłami na pewno uda nam się odnieść sukces. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z podjęcia z nami współpracy. Zależy nam na tym, by zarówno podopieczni, jak i opiekunowie czuli się bezpiecznie i mieli oparcie z naszej strony. Legnica jako miasto położone w stosunkowo niewielkiej odległości od granicy niemieckiej jest idealnym miejscem do znalezienia najlepszych kandydatów do pracy w Niemczech. Liczymy na Państwa kontakt w najbliższym czasie.

No votes yet.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy