Zlecenie dla opiekunki – Bonn

Zlecenie dla opiekunki – Bonn

Prestige24h to znana, doświadczona firma, która zajmuje się rekrutacją do pracy w charakterze opiekunek/opiekunów osób starszych w Niemczech. Niemcy przyciągają dziś wiele osób poszukujących dobrze płatnej, dochodowej pracy, jednakże nie każda firma oferuje legalne zatrudnienie. Prestige24h zatrudnia pracowników tylko i wyłącznie na umowy, dlatego jeśli interesuje Cię praca opiekunki, możesz nam w pełni zaufać. Za pracę nie pobieramy żadnych opłat (jest to niezgodne z prawem), dodatkowo każda oferta pracy w naszym serwisie jest szczegółowo opisana i zawiera ważne dla pracownika informacje (wysokość wynagrodzenia, miejsce i okres zatrudnienia, wymiar godzin, zakwaterowanie i wyżywienie itd.).

Nasi opiekunowie pracują w różnych rejonach Niemiec, między innymi w mieście Bonn. Być może masz tam rodzinę lub znajomych i poszukujesz pracy właśnie w tym rejonie. Zgłoś się do nas, a na pewno Ci pomożemy. W naszej firmie ofert pracy jako opiekun osób starszych nie brak. Regularnie dodajemy na stronie internetowej nowe oferty zatrudnienia w Bonn, tak więc zachęcamy do zapoznania się z nimi w zakładce OFERTY PRACY. Nasi opiekunowie otrzymują nie tylko umowę, ale również wszelką pomoc związaną z załatwianiem formalności i wyjazdem. Nie musisz martwić się zakwaterowaniem czy biletami – Prestige24h wszystko Ci zapewni. Praca w niemczech przy opiece

Jedyne czego od Ciebie wymagamy to odpowiedzialnego podejścia do swojej pracy. Jeżeli nie jesteś osobą, której opieka nad osobami starszymi kojarzy się wyłącznie z łatwą pracą i dużym zarobkiem, na pewno na długo zagrzejesz u nas miejsca. Szukamy osób, które wiedzą, że praca opiekuna wiąże się nieraz z różnymi trudnościami i wyzwaniami. Zatrudniamy profesjonalnych, uprzejmych i pracowitych opiekunów, którzy swoją pracę wykonują z prawdziwą przyjemnością i empatią, dla których zdrowie oraz zadowolenie podopiecznych jest sprawą najwyższej wagi. Jeżeli należysz do tego grona i interesuje Cię praca jako opiekunka, zachęcamy do skontaktowania się z Prestige24.

Możesz to zrobić na trzy sposoby – napisz do nas maila, skontaktuj się telefonicznie lub wypełnij formularz, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Podczas procesu rekrutacji sprawdzimy Twój predyspozycje i umiejętności, udzielmy również wyczerpujących odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania. Praca w Bonn stoi przed Tobą otworem, dlatego nie czekaj i już dziś zacznij z nami współpracować. Opiekunowie zazwyczaj wyjeżdżają na około 2-3 miesiące, jednakże po zakończeniu jednej pracy w Bonn, możesz przyjąć kolejną ofertę zatrudnienia.

Rating: 3.7/5. From 3 votes.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy