Zlecenie w opiece -Trójmiasto Gdańsk Sopot Gdynia

Zlecenie w opiece -Trójmiasto Gdańsk Sopot Gdynia

Prestige 24h to firma, która od lat zajmuje się usługami pośrednictwa pracy w Niemczech. Jako organizacja z wieloletnim doświadczeniem i dzięki nawiązywanej wielokrotnie współpracy, udało nam się zdobyć Państwa zaufanie. Oferujemy legalną pracę na terenie Niemiec przy opiece nad osobami starszymi. Starannie zaprojektowany proces rekrutacji pozwala na jak najlepszy dobór ofert pracy do umiejętności kandydata i dotychczasowej historii zatrudnienia. Chcemy, by nasi Klienci jako przyszły opiekun lub opiekunka osób starszych w Niemczech czuli się docenieni i by byli bezpieczni podczas pobytu za granicą.

Aktualnie poszukujemy osób z Trójmiasta, tj. z Gdańska, Sopotu i Gdyni, które posiadają właściwe kwalifikacje i które chciałyby pomóc osobom starszym, często ze względu na stan zdrowia wymagającym szczególnie troskliwej opieki. Opieka w NiemczechPo otrzymaniu sygnału, że są Państwo zainteresowani współpracą z nami, nasz pracownik kontaktuje się w celu jak najdokładniejszego rozpoznania Państwa potrzeb i w celu dopasowania do kandydata gospodarstwa domowego, w którym będzie miał szansę wykorzystać dotychczasowe kwalifikacje. Następnie rekomendujemy Państwa rodzinie niemieckiej i czekamy na potwierdzenie. Nasze wsparcie rozpoczyna się w momencie, gdy nawiązują Państwo z nami kontakt i jesteśmy z Państwem przez cały okres trwania umowy.

Pomagamy w organizacji podróży i zakwaterowania. Jesteśmy dla Państwa dostępni także już podczas świadczenia przez Państwa pracy w Niemczech. Dedykowany koordynator służy pomocą i chętnie pomaga w rozwianiu wszelkich wątpliwości. Dzięki temu staramy się minimalizować wszelkie problemy i stres związany z podjęciem przez Państwa nowej pracy. Opieka nad osobami starszymi wiąże się najczęściej z wyjazdem na ok. 2 do 3 miesięcy, gdzie opiekun lub opiekunka ma za zadanie dbać o podopiecznych i pomagać w codziennych obowiązkach. Na naszej stronie znajdą Państwo zestawienie aktualnych ofert pracy wraz ze szczegółowymi informacjami na temat warunków pobytu oraz wymaganych umiejętności.

Dziś kierujemy oferty do osób zamieszkujących Trójmiasto, tj. Gdańsk, Gdynię lub Sopot. Osoby, które chciałyby rozpocząć pracę w Niemczech w charakterze opiekuna lub opiekunki osób starszych proszone są o kontakt z naszym biurem. Praca opiekunki to praca trudna, ale bardzo satysfakcjonująca, dlatego szukamy osób, które lubią podejmować wyzwania i jednocześnie potrafią nawiązywać przyjazne relacje. Zależy nam na tym, by byli Państwo zadowoleni ze swojej pracy i by przynosiła ona obustronne korzyści.

Rating: 4.7/5. From 3 votes.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy