Oferty pracy w Norymberdze dla opiekunek

Praca Norymberga

Prestige24h to firma, która od paru lat zajmuje się rekrutowaniem pracowników do pracy w Norymberdze, w Niemczech jako opiekun osób starszych. Aktualnie współpracuje z nami przeszło 1000 opiekunów, którzy cieszą się z legalnej, interesującej i dobrze płatnej pracy w Niemczech. Nasza firma oferuje zatrudnienie dla każdego, kto pragnie pracować jako opiekun. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, cechuje Cię poczucie obowiązku oraz empatia, to jesteśmy pewni, że na długo zagrzejesz u nas miejsca.

Praca w Norymberdze – Opieka nad osobami starszymi

Oferujemy pracę w Norymberdze oraz na terenie całych Niemiec. Norymberga to miasto położone nad rzeką Pegnitz, należące do kraju związkowego Bawarii. Opieka nad starszymi kobietami Obecnie w Norymberdze pracuje tam wielu naszych opiekunów, jednakże zapotrzebowanie na nowych pracowników bezustannie rośnie. Jeżeli interesuje Cię praca w Norymberdze jako opiekunka i sądzisz, że świetnie sprawdzisz się w tym zawodzie, zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą.

Rekrutacja do pracy w Niemczech

Wiele osób obawia się pracy w Niemczech ze względu na liczne oszustwa i przekręty, o których się dziś słyszy. My także nie jesteśmy zwolennikami pracy na czarno, gdyż doskonale wiemy, jakie przykre konsekwencje niesie za sobą taka praca w Niemczech. Dlatego każda nasza opiekunka jest zatrudniona w Prestige24h na podstawie legalnej umowy. Współpraca z nami odbywa się na jasnych, z góry określonych zasadach, dlatego masz gwarancję bezpieczeństwa, profesjonalnej pomocy i opieki, a także uczciwego wynagrodzenia. Zależy nam na zadowoleniu pracowników, a także opiekunów, dlatego do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, z pełnym szacunkiem. Dzięki temu współpraca jest owocna i przyjemna.

Jeżeli opieka nad osobami starszymi jest Twoim marzeniem i interesuje Cię legalna praca w Norymberdze, to jesteśmy pewni, że nie znajdziesz żadnej innej firmy, która zaoferuje Ci tak atrakcyjną pracę, jak my. Niemcy oferują wiele interesujących form zatrudnienia, a my pomożemy Ci je otrzymać! W skład naszego zespołu wchodzą tylko wykwalifikowane i kompetentne osoby, które pozyskują oferty pracy z wiarygodnych źródeł i posiadają rozległą wiedzę na temat rekrutacji i zatrudnienia w Niemczech. Możesz więc w pełni nam zaufać i zdecydować się na pracę w Norymberdze jako opiekunka. Jeżeli nadal masz wątpliwości lub nurtują Cię jakieś pytania, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdujące się na stronie. Chętnie udzielimy wszelkich wyjaśnień i odpowiemy na każde Twoje pytanie, ponieważ nasza firma nie ma nic do ukrycia.

Rating: 4.0/5. From 6 votes.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy