Wyjazdy do opieki w Niemczech z Łodzi

Wyjazdy do opieki w Niemczech z Łodzi

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycjami pracy, które znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Aktualnie poszukujemy osób z Łodzi i z okolic Łodzi, które chciałyby nawiązać z nami współpracę. Nasza firma Prestige 24h została stworzona specjalnie po to, by pomagać w znalezieniu atrakcyjnej pracy w Niemczech, jak również by wspierać naszych Klientów podczas całego procesu przygotowań oraz pobytu już na miejscu. Zależy nam przede wszystkim na tym, by oferować pracę przyjazną i dobrze płatną.

Jednocześnie dbamy z możliwie dużą starannością o to, by nasi Klienci otrzymali od nas propozycje pracy, które będą najlepiej pasowały do kwalifikacji kandydata mając na względzie dobro obu stron (opiekuna lub opiekunki osób starszych, jak również podopiecznych w Niemczech).Opieka nad starszym małżeństwem Na osoby z Łodzi i z okolic czeka wiele ciekawych ofert pracy przy opiece nad osobami starszymi. Każdy z kandydatów przechodzi proces rekrutacji, po to, by byśmy mogli Państwa jak najlepiej poznać i po to, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji na miejscu.

Dokładnie informujemy do jakiej rodziny zostaje zaproszony nasz Klient. Ponadto każdy z Państwa jest informowany jaki jest stan zdrowia osób, którymi ma się opiekować potencjalny opiekun lub opiekunka, jakie są warunki zakwaterowania i wyżywienia oraz jakimi czynnościami będzie zajmować się osoba zatrudniona do opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Ponadto jesteśmy dla Państwa po to, by służyć swoim doświadczeniem i pomocą już w trakcie przyjazdu do Niemiec. Każdy z naszych Klientów ma przydzielonego koordynatora. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z osobami, które z nami współpracują i na bieżąco staramy się rozwiązać wszelkie problemy i rozwiać wszelkie wątpliwości, jeśli takie się pojawiają. Staramy się, by żaden z naszych Klientów nie czuł się osamotniony w nowej sytuacji i by szybko mógł zaadoptować się do nowych warunków.

Jesteśmy firmą, która działa legalnie i która dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyła zaufanie w Polsce. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że polski rynek pracy wciąż jest rynkiem pracodawców, a nie pracowników, trudno jest czasem znaleźć uczciwą pracę za godziwe wynagrodzenie. Dlatego aby wesprzeć Państwa w tej sytuacji, szukamy atrakcyjnych ofert pracy związanych z wyjazdami do Niemiec. Szukamy również odpowiednich kandydatów z Łodzi i okolic chętnych do podjęcia pracy jako opiekun lub opiekunka osób starszych. Pomagamy również w sytuacji, gdy barierą jest brak znajomości języka niemieckiego. Oferujemy kursy językowe, które pozwalają zdobyć cenne umiejętności.

No votes yet.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy