Wyjazdy do opieki – Poznań

Wyjazdy do opieki – Poznań

Praca opiekunki to praca wymagająca doświadczenia i przede wszystkim praca dla osób, które mają chęć pomocy innym ludziom. Jako firma zajmująca się oferowaniem pracy przy opiece nad osobami starszymi mieszkającymi w Niemczech, szukamy osób z Poznania i okolic Poznania, które posiadają odpowiednie kwalifikacje pozwalające zaopiekować się osobami potrzebującymi pomocy, często niepełnosprawnymi.

Czekamy na kontakt z Państwem. Z ogromną przyjemnością zajmiemy się znalezieniem najlepszej oferty pracy dla Państwa jako opiekun lub opiekunka osób starszych oraz chętnie zaprosimy Państwa na rozmowę rekrutacyjną, aby mieli Państwo możliwość opowiedzieć o swoich kwalifikacjach i zdobytym dotychczas doświadczeniu. Podczas takiej rozmowy mamy okazję dowiedzieć się m.in. w jakim stopniu komunikują się Państwo w języku niemieckim. Aby nawiązać z nami kontakt i podjąć współpracę jako opiekun lub opiekunka , wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej uzupełniając wymagane dane tj. imię, nazwisko, nr telefonu, województwo, z którego Państwo pochodzą oraz stopień znajomości języka niemieckiego.

Po wypełnieniu formularza kontaktujemy się z Państwem, by jak najlepiej poznać Państwa potrzeby i plany. Opieka nad osobami starszymi to praca, która daje dużo satysfakcji, ale również jest to praca wymagająca. Ponadto wyjazd do obcego kraju, w tym przypadku do Niemiec wiąże się często z dodatkowym, zupełnie niepotrzebnym stresem.Opieka nad osobami starszymi w Niemczech Dlatego w takich chwilach jesteśmy przede wszystkim dla Państwa. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc podczas organizowania wyjazdu do Niemiec, jak również już podczas pobytu, na miejscu.

Służymy wsparciem i zależy nam na tym, by nasi Klienci znaleźli pracę dopasowaną do potrzeb i umiejętności, jak również pracę, którą przyniesie wymierne korzyści i satysfakcję. Podczas pobytu w Niemczech mają Państwo zapewnione wyżywienie oraz zakwaterowanie. Do głównych zadań opiekuna lub opiekunki na miejscu należą: pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz pomoc w codziennych czynnościach tj. robienie zakupów, organizacja wolnego czasu itp. Zakres zadań uzależniony jest przede wszystkim od stanu zdrowia podopiecznych. Obecnie poszukujemy osób, których miejscem zamieszkania jest Poznań lub okolice Poznania, które są zainteresowane podjęciem pracy w charakterze opiekuna lub opiekunki i chciałyby się zająć opieką nad osobami starszymi na terenie Niemiec. Liczymy na szybki kontakt z Państwem i nawiązanie długotrwałej współpracy. Zapraszamy do śledzenia ofert pracy dostępnych na naszej stronie internetowej.

Rating: 2.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy