Zlecenie w Rybniku

Zlecenie w Rybniku

Prestige 24h to firma działająca na rynku już ponad 6 lat. W tym czasie udało nam się zdobyć wielu zadowolonych Klientów. Celem naszej firmy jest tworzenie miejsc pracy, które będą przyjazne i które pozwolą na uzyskiwanie zadawalającego wynagrodzenia. Specjalizujemy się w poszukiwaniu opiekunów i opiekunek do pracy w Niemczech. Praca wykonywana jest w miejscu zamieszkania podopiecznego. Nasi Klienci mają zapewniony pokój z łazienką oraz wyżywienie.

Wspólnie ustalany jest czas wolny od pracy i ewentualny okres urlopowy. Działamy legalnie, dlatego zatrudniane przez nas osoby do opieki nad osobami starszymi są ubezpieczone i na podstawie karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) mogą korzystać ze świadczeń lekarskich na terenie Niemiec. Zaufanie do Prestige24hLegalność pracy jest potwierdzana odpowiednimi dokumentami zatwierdzonymi przez ZUS. Opieka nad osobami starszymi ze względu na swoją specyfikę wiąże się z wyjazdem do Niemiec i świadczeniem pracy za granicą.

W celu zapewnienia Państwu maksymalnego komfortu, nasz koordynator po Państwa przyjeździe do miejsca pracy dba o to, by mieli Państwo możliwość skorzystania z naszych rad i doświadczeń, jeśli zachodzi taka potrzeba. Podczas procesu rekrutacyjnego poznajemy Państwa tak, aby móc znaleźć Państwu najbardziej atrakcyjną ofertę i jednocześnie staramy się przedstawić jak najwięcej informacji dotyczących warunków pracy. Praca opiekunki to codzienna pomoc w prowadzeniu domu, robienie zakupów, wychodzenie na spacery z podopiecznym, pomoc przy ubieraniu się itd. Dodatkowym wsparciem jest pomoc niemieckiej służby medycznej tzw.

Pflegedient, która służy w przypadku gdy konieczna jest specjalistyczna pomoc np. przy zabiegach i która 1-2 razy w tygodniu przychodzi, żeby zaopiekować się podopiecznym. Jeśli chodzi o wymagania, jakie powinien spełniać opiekun lub opiekunka – mile widziane umiejętności przydatne w tego typu pracy to prawo jazdy kat. B i umiejętność prowadzenia pojazdu oraz znajomość języka niemieckiego. Aktualnie chcemy zaproponować pracę mieszkańcom Rybnika i okolic Rybnika. Każdy kontakt nawiązany z Państwem to dla nas szansa na znalezienie idealnego kandydata, a dla Państwa szansa na znalezienie idealnej pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Zwracamy się więc do osób zamieszkujących Rybnik o nawiązanie współpracy z nami. Liczymy na kontakt z Państwem i jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z pracy opiekuna lub opiekunki osób starszych, jaką mamy możliwość zaoferować. Wystarczy wypełnić formularz na stronie prestige24h.pl.

No votes yet.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy