Zlecenie dla opiekunki w Duisburg

Zlecenie dla opiekunki w Duisburg

Prestige24h to firma oferująca pracę opiekuna osób starszych na terenie Niemiec. Niemcy to państwo, w którym znajdziemy wiele ofert zatrudnienia, jednak najważniejsze jest to, by wybrana przez nas praca opiekunki była legalna. Pracowanie na czarno zazwyczaj nie kończy się pomyślnie, wyjeżdżając do obcego państwa, na pewno chcemy czuć się tam bezpiecznie i pewnie. Firma Prestige24h od lat oferuje wyłącznie legalną pracę dla opiekunek. Aktualnie prowadzimy rekrutację do pracy w Duisburg.

Jeżeli szukasz pracy jako opiekun, to jesteśmy pewni, że pomożemy Ci w znalezieniu legalnego oraz atrakcyjnego zatrudnienia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której regularnie umieszczamy nowe oferty pracy w Duisburg. Są one bardzo zróżnicowane, jednak wszystkie są oparte na umowie. Ponadto nasze oferty pracy cechuje atrakcyjne wynagrodzenie, nasi opiekunowie mają także zapewnione zakwaterowanie. Oferujemy wysokie zarobki, które zaczynają się już od 1100 euro. Tysiące osób zaufało już naszej firmie, zarówno jeśli chodzi o Klientów, jak również o pracowników. Do każdej osoby podchodzimy z należytym szacunkiem, ponieważ zależy nam na tym, by współpraca z opiekunami i Klientami była przyjemna i owocna. Opiekunka w niemczech

Decydując się na wyjazd do Duisburg, masz gwarancję najlepszej pracy na rynku. Oczywiście opieka nad osobami starszymi czasem wiąże się z pewnymi wyzwaniami i trudnościami. Jako opiekunka musisz więc zdawać sobie sprawę z tego, że praca ta wiąże się z odpowiedzialnością oraz dbaniem o zdrowie i bezpieczeństwo podopiecznych. Aby mieć pewność, że nasi pracownicy są odpowiednimi osobami na stanowisko opiekuna, przeprowadzamy rozmowę rekrutacyjną, podczas której pytamy o doświadczenie, kwalifikację, znajomość języka niemieckiego oraz o dyspozycyjność. Posiadamy wiele różnych ofert pracy w Duisburgu, toteż na pewno znajdziemy odpowiednią dla Ciebie – jeśli tylko pomyślnie przejdziesz proces rekrutacji. Nasza firma to najlepszy sposób na satysfakcjonującą i legalną pracę w Niemczech, w Duisburgu. Dlatego jeżeli interesuje Cię legalna, dobrze płatna praca opiekuna, nie czekaj i już dziś wypełnij formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. Wypełnienie formularza trwa dosłownie parę sekund, jedyne informacje, które musisz podać to imię i nazwisko, numer telefonu, województwo oraz znajomość języka niemieckiego. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin od wysłania formularza.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy