Prezentujemy wybrane oferty pracy
dla opiekunek oraz opiekunów w Niemczech

 

Prezentujemy ponad 200 wybranych i aktualnych ofert pracy opieki nad seniorami w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i wyboru tych najbardziej pasujących do Ciebie oraz Twoich oczekiwań.
Poszukujemy opiekunów i opiekunek osób starszych, którzy są gotowi wyjechać do pracy za naszą zachodnią granicę. Nasze oferty pracy obejmują różne lokalizacje w Niemczech, w tym takie miejsca jak Dortmund, Frankfurt nad Menem, Bremen, Berlin, Norymberga, Dusseldorf. Wszystkie zlecenia zawierają opisy wykonywanych przez opiekuna obowiązków oraz informacje o każdym seniorze, jak również kwotę wynagrodzenia.

Jeśli znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym lub dobrym, wybór dostępnych zleceń będzie większy. Niektóre oferty pracy wymagają również od opiekunów posiadania czynnego prawa jazdy. Zlecenia obejmują zakwaterowanie i dojazd dla opiekuna oraz wyżywienie.

Korzystając z naszej intuicyjnej wyszukiwarki łatwo znajdziesz ofertę pracy najbardziej odpowiadającą indywidualnym preferencjom np. dotyczących lokalizacji przyszłej pracy czy płci seniora.

Jeżeli wśród wybranych ofert nie udało Ci się znaleźć propozycji odpowiedniej dla siebie,
zadzwoń: 58 551 00 52

Chętnie odpowiemy na pytania, przedstawimy pełną ofertę pracy w opiece nad seniorami w Niemczech i rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z wykonywaniem obowiązków opiekuna seniorów.

 

Opieka w Niemczech – jak wygląda proces rekrutacyjny?

Proces rekrutacyjny na stanowisko opiekunki czy opiekuna osób starszych w Niemczech nie jest wymagający ani czasochłonny, a my ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie skrócić czas jego trwania. Po zgłoszeniu swojej kandydatury telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej, przeprowadzimy z Tobą szczegółową rozmowę. Podczas niej zapytamy m.in. o znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie. Na podstawie wywiadu wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę pracy z zakresu opieki w Niemczech. Po podjęciu decyzji pomożemy Ci w dopełnieniu niezbędnych formalności, a także zorganizujemy transport.

 

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Nieustannie aktualizujemy proponowane przez nas oferty pracy z zakresu opieki nad osobami starszymi w Niemczech, dzięki temu zyskujesz możliwość swobodnego wyboru. Przejrzyście wyjaśniamy warunki współpracy oraz zakres obowiązków, podajemy dokładne wynagrodzenie, które zawsze wypłacane jest terminowo, a także, w niektórych przypadkach, oferujemy premie i specjalne bonusy.

Prezentujemy zarówno oferty pochodzące od zaufanych i certyfikowanych pośredników niemieckich, jak i bezpośrednio od osób, które szukają opiekunów w Niemczech prywatnie. Wszystkie zlecenia są przez nas dokładnie weryfikowane, tak, aby zapewnić Ci całkowite bezpieczeństwo oraz gwarancję satysfakcji.

 

Opieka nad:
Land
Zakwaterowanie
Dojazd
164 results out of 164 posts
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • ...
  • 21
  • »