Opieka nad osobami starszymi w Essen

Opieka nad osobami starszymi w Essen

Szukasz pracy w charakterze opiekuna osób starszych? Interesuje Cię praca w Essen (Niemcy)? Zależy Ci na dobrze płatnej pracy, która jednocześnie będzie pochodzić z legalnego źródła? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Jesteśmy firmą, która od sześciu lat rekrutuje pracowników do pracy opiekunów osób starszych. Cechuje nas uczciwość, profesjonalizm oraz doświadczenie, oferujemy tylko legalne zatrudnienie na terenie całych Niemiec. Regularnie udostępniamy nowe oferty pracy dla opiekunów, także w Essen. Na naszej stronie internetowej, prestige24h.pl, znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert pracy na terenie Essen.

Doskonale wiemy, że praca opiekunki jest pracą wymagającą doświadczenia, odpowiedzialności oraz empatii. Poszukujemy osób, które posiadają chęci do pracy i wiedzą, z czym taka praca się wiąże. Oczywiście naszym pracownikom oferujemy wszelką pomoc i wsparcie, organizujemy także specjalistyczne szkolenia językowe dla osób, które słabo posługują się językiem niemieckim. Jeśli szukasz pracy w Essen, na pewno znajdziemy coś dla Ciebie, nawet jeżeli nie posiadasz doświadczenia w opiece.Opieka nad osobami starszymi Nie każdy nasz Klient wymaga profesjonalnej opieki medycznej, wiele ofert pracy w Essen dotyczy spędzania z kimś czasu i dotrzymywania towarzystwa, a także wykonywania codziennych obowiązków domowych (zakupy, utrzymanie porządku, gotowanie itp.). Jeżeli sądzisz, że opieka nad osobami starszymi to idealna praca dla Ciebie, zapraszamy do skontaktowania się z Prestige24h.pl.

Aby współpracować z naszą firmą i pojechać do Essen jako opiekun, musisz pomyślnie przejść przez proces rekrutacji. Nie jest on skomplikowany i polega na zwykłej rozmowie telefonicznej. Podczas niej, nasz rekruter oceni Twoje doświadczenie, kwalifikacje i zdolności językowe i stwierdzi, czy możesz pracować jako opiekunka w Essen. Jeśli rekrutacja przebiegnie pomyślnie, pomożemy Ci znaleźć dopasowane do Ciebie oferty pracy w Essen.

Każda oferta pracy, którą proponujemy naszym pracownikom, pochodzi z wiarygodnego źródła. Działamy legalnie i dbamy o bezpieczeństwo pracowników, dlatego nie musisz obawiać się wyjazdu do Essen. Nawet, gdy będziesz już za granicą, będziemy utrzymywać z Tobą stały kontakt. Otrzymasz od nas umowę, a także niezbędne informacje dotyczące Twojej pracy, takie jak wysokość wynagrodzenia, Twoje obowiązki, stan zdrowia pacjenta czy łączny okres pracy. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zawsze służymy radą i pomocą.

Rating: 2.3/5. From 3 votes.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy