Zlecenie w Jeleniej Górze

Zlecenie w Jeleniej Górze

Jelenia Góra to miasto w którym aktualnie poszukujemy osób chętnych do pracy jako opiekun lub opiekunka osób starszych. Praca polega przede wszystkim na codziennej opiece nad osobami starszymi w Niemczech tj. na wykonywaniu typowych domowych obowiązków. W większości przypadków wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego ze względu na konieczność porozumiewania się podczas pobytu w Niemczech. Jeżeli nie znają Państwo języka niemieckiego, mamy dla Państwa gotowe rozwiązania.

Osoby gotowe do podjęcia pracy przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech mają możliwość wzięcia udziału w profesjonalnych kursach językowych, które pozwolą nabyć umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim. Zaufanie do opiekunów Prestige24h Aby nawiązać z nami kontakt wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej przy pomocy dostępnego tam formularza. Formularz wystarczy uzupełnić o niezbędne dane, a w krótkim czasie z pewnością się do Państwa odezwiemy. Inne możliwe formy kontaktu z nami to wysłanie CV na adres e-mailowy podany na naszej stronie internetowej lub kontakt telefoniczny. Kolejnym krokiem jest odbycie rozmowy rekrutacyjnej, na której chcielibyśmy poznać Państwa potrzeby oraz zapoznać się z Państwa oczekiwaniami, z naszej stronie będziemy chcieli jak najlepiej Państwa poznać, by wybrać jak najlepiej dopasowaną ofertę pracy.

Praca opiekunki to praca pełna wyzwań, dlatego chcielibyśmy by czuli się Państwo jak najlepiej poinformowani o stanie zdrowia przyszłych podopiecznych, a co za tym idzie o czekających na miejscu obowiązkach. Z pewnością dużym atutem jest posiadanie odpowiedniego doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Osoby z Jeleniej Góry i okolic, które są chętne do podjęcia pracy w Niemczech jako opiekun lub opiekunka osób starszych zapraszamy do kontaktu z nami. Wszelkie informacje na temat naszej firmy również można znaleźć na stronie internetowej prestige24h.pl. Tam znajdą Państwo niezbędne informacje, w tym odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych Klientów pytania.

Jesteśmy firmą godną zaufania, uczestniczącą w programie „Rzetelna Firma”, dlatego warto podjąć z nami współpracę. Gwarantujemy legalną pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Termin wyjazdu jest każdorazowo uzgadniany z Państwem, tak aby mogli Państwo w pełni przygotować się do pobytu w Niemczech. Przejazd w obie strony jest opłacany przez naszą firmę. Do Państwa dyspozycji jest zawsze nasz pracownik, który w przypadku pojawiających się wątpliwości z chęcią odpowie na wszystkie pytania. Zapraszamy zatem do kontaktu osoby z Jeleniej Góry i okolic.

No votes yet.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy