Dlaczego my?

Samodzielne znalezienie dobrej pracy jako opiekun jest zadaniem trudnym. Szczególnie, jeśli ma to być praca za granicą. Wychodząc naprzeciw potrzebom profesjonalnych pracowników w tej branży, oferujemy im pomoc w poszukiwaniach. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług jako pośrednika pracy?

 

Gwarantujemy bezpieczeństwo pracy

Naszą działalność prowadzimy od wielu lat, dzięki czemu możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i znajomością rynku pracy. Mamy liczne kontakty z certyfikowanymi firmami działającymi w Niemczech, jesteśmy w stanie skutecznie weryfikować wszystkie trafiające do nas oferty zatrudnienia. Skorzystanie z naszego pośrednictwa jest bezpieczniejsze i pewniejsze niż samodzielne szukanie pracy.

 

Oferujemy wysokie zarobki

1350 euro miesięcznie na rękę – tyle wynosi średnie wynagrodzenie ze zleceń, które mamy w ofercie. Wysokość stawki uzależniona jest oczywiście od doświadczenia, najlepiej wykwalifikowani pracownicy mogą liczyć na ponad 1700 euro na miesiąc. Niektóre oferty zawierają również atrakcyjne bonusy i premie.

 

Zapewniamy stałe wsparcie koordynatora

Każdemu zleceniu w naszej ofercie zostaje przypisany koordynator, którego zadaniem jest zapewnianie opiekunom niezbędnej pomocy. W razie problemów wystarczy się z nami skontaktować, a dołożymy wszelkich starań, by znaleźć rozwiązanie.

 

Dopełniamy formalności

Wszystkie kwestie formalne związane z pracą za granicą (np. ubezpieczenie, rozliczenie podatku) załatwiamy we własnym zakresie. Finansujemy również transport do i z Niemiec, a w razie konieczności – specjalistyczne kursy języka niemieckiego.