Zlecenie – wyjazd do opieki w Niemczech – Bydgoszcz

Zlecenie – wyjazd do opieki w Niemczech – Bydgoszcz

Jesteśmy firmą zajmującą się z powodzeniem od wielu lat poszukiwaniem opiekunów i opiekunek dla osób starszych w Niemczech. Dbamy o jak największą troskę naszych Klientów, zarówno tych w kraju jak i tych za granicą. W związku z tym poszukujemy osób z Bydgoszczy i okolic do opieki nad osobami starszymi, które posiadają odpowiednie kwalifikacje do podjęcia pracy jako opiekun lub opiekunka. Niemcy to państwo na terenie którego świadczona jest praca. Jako firma z wypracowanym przez wiele lat doświadczeniem i zaufaniem zależy nam na jak największym zadowoleniu naszych Klientów.

Pomagamy w zdobyciu uczciwej i dobrze płatnej pracy za granicą. Opieka nad kobietamiOferujemy pełne wsparcie z naszej strony podczas przygotowań do wyjazdu, jak również już po przyjeździe na miejscu. Nasz Klient nigdy nie zostaje sam. Jako profesjonalna kadra jesteśmy przygotowani na każdą sytuację i chętnie Państwu pomagamy jeśli tylko pojawia się taka potrzeba. Jeszcze w Polsce zapraszamy zainteresowane podjęciem pracy osoby na rozmowę rekrutacyjną odbywającą się w formie telefonicznej, gdzie mają Państwo możliwość przedstawić swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, jak również zaprezentować swoje umiejętności w zakresie znajomości języka niemieckiego. Rozmowa prowadzona jest przez profesjonalnie przygotowaną do tego osobę z działu rekrutacji.

Po przeprowadzonej rozmowie, jeśli spełnione zostaną podstawowe wymagania na stanowisko opiekuna lub opiekunki osób starszych, proponujemy Państwu ofertę najlepiej dostosowaną do Państwa umiejętności i doświadczenia. Jeżeli Państwa kwalifikacje zostaną pozytywnie przyjęte przez stronę niemiecką, dochodzi do sfinalizowania współpracy poprzez podpisanie umowy o świadczenie usług. Opis wymagań, jakie powinien spełniać kandydat, by móc ubiegać się o daną pracę został przedstawiony przy każdej z ofert. Jednym z podstawowych wymogów jest dobra znajomość języka niemieckiego. Praca opiekunki lub opiekuna to często robienie zakupów czy pomoc w codziennych czynnościach.

Znajomość języka jest w większości ofert wymogiem koniecznym. Natomiast jeśli dotychczas nie mieli Państwo okazji nauczyć się języka niemieckiego, nasza firma organizuje profesjonalne kursy językowe, które pozwalają na zdobycie nowej umiejętności i docelowo podjęcie pracy jako opiekun lub opiekunka osób starszych. Wszystkie zainteresowane opieką nad osobami starszymi w Niemczech osoby z Bydgoszczy i okolic zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej, najbardziej dopasowanej do Państwa oferty pracy za granicą.

No votes yet.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy