Jak się do nas zgłosić?

Jeśli jesteś chętna/y do podjęcia pracy w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech, zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Składa się on z kilku etapów:

Zgłoszenie kandydatury

Pierwszym etapem jest zgłoszenie się do nas. Możesz zrobić to na kilka sposobów:

W ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia dalszych etapów rekrutacji.

Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzamy osobiście lub drogą telefoniczną. Ma ona na celu sprawdzenie Twojej znajomości języka niemieckiego, a także potwierdzenie doświadczenia zawodowego i kwalifikacji niezbędnych do podjęcia pracy w opiece nad seniorami. Przedstawiamy również ważne informacje dotyczące współpracy.

Przedstawienie oferty

Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojej kandydatury tworzymy Twój profil. Dzięki niemu jesteśmy w stanie przedstawić Ci oferty pracy odpowiadające twoim kwalifikacjom, doświadczeniu oraz ewentualnym indywidualnym ustaleniom.

Podpisanie umowy

Jeśli zdecydujesz się na którąś z wybranych przez nas ofert, przesyłamy Twoją kandydaturę stronie niemieckiej. Po uzyskaniu akceptacji podpisujemy umowę wraz z załącznikami i dopełniamy pozostałych formalności związanych z wyjazdem. Jeśli mieszkasz poza Sopotem, Gdynią lub Gdańskiem, pakiet dokumentów do podpisania otrzymasz za pośrednictwem kuriera.

Po zawarciu umowy otrzymujesz od nas opłacony transport do Niemiec oraz wszelkie szczegóły dotyczące wyjazdu.