FAQ

W 70% naszych zleceń jest możliwość korzystania z telefonu lub internetu na miejscu. Jest to zależne od możliwości technicznych u osoby podopiecznej.

Pierwszą propozycję zlecenia przedstawiamy po odesłaniu formularza zgłoszeniowego w ciągu 48h.

Firma Prestige24h pokrywa w całości przejazd współpracownika w dwie strony.

Tak, każdy współpracownik przebywający na terenie Niemiec jest objęty indywidualną opieką koordynatora zlecenia, który służy w każdej chwili pomocą. Nawet poza godzinami pracy biura oraz w weekendy i święty jesteśmy dyspozycyjni dla naszych współpracowników pod numerem alarmowym.

Tak, każda osoba współpracująca w firmie Prestige24h ma odprowadzane wszystkie obowiązkowe składki ZUS, więc może korzystać bezpłatnie z opieki zdrowotnej, jak również ma to wpływ na wysokość przyszłej emerytury. Nasi współpracownicy są ubezpieczeni nawet po powrocie z Niemiec, kiedy przebywają w Polsce pomiędzy zleceniami.

Wysokość zarobków zależy od kwalifikacji opiekunki, znajomości języka oraz stanu zdrowia osoby podopiecznej. Wynagrodzenie po rozmowie rekrutacyjnej oraz propozycji zlecenia jest ustalane indywidualnie z opiekunką. Firma Prestige24h oferuje wynagrodzenie w wysokości 1000-1450 Euro.

Nie, każda rodzina zapewnia opiekunce wyżywienie oraz w pełni wyposażony pokój z łazienką.

Tak, każde zlecenie jest dobierane indywidualnie względem doświadczenia, predyspozycji oraz oczekiwań kandydata.

Każda osoba wyjeżdżająca z Prestige24h do pracy w Niemczech otrzymuje kartę EKUZ (Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego), która jest potwierdzeniem ubezpieczenia i upoważnia do skorzystania z opieki medycznej na terenie całych Niemiec.

W tym zakresie zawsze staramy się podchodzić do kandydatów indywidualnie i dopasować długość pobytu za granicą do oczekiwań danej kandydatki. Jeżeli dana osoba preferuje wyjazd na krótszy okres, np. 6 tygodni lub dwóch miesięcy zaproponujemy rodzinę, która poszukuje opiekunki właśnie na taki okres czasu. Pomiędzy wyjazdami każda opiekunka ma prawo do urlopu lub przerwy, której długość i termin należy odpowiednio wcześniej uzgodnić z firmą.

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h