KORZYŚCI WSPÓŁPRACY Z PRESTIGE24H

Od początku działalności dbamy o zadowolenie naszych pracowników.
Priorytetowo traktujemy zapewnienie naszym opiekunkom i opiekunom
satysfakcjonujących oraz bezpiecznych warunków pracy.

>> Sprawdzone zlecenia <<

W naszej ofercie znajdują się zlecenia na terenie całych Niemiec. Są dokładnie weryfikowane i przedstawiane zgodnie ze stanem faktycznym, aby zapewnić naszym opiekunkom i opiekunom bezpieczeństwo i satysfakcję. Nieustannie aktualizujemy oferty pracy, aby pozostawić naszym współpracownikom możliwość swobodnego wyboru – w zależności od doświadczenia, poziomu języka niemieckiego oraz długości zlecenia.

>> Premie i bonusy <<

Oprócz wysokiej podstawy wynagrodzenia, nasze opiekunki i opiekunowie mogą liczyć na atrakcyjny system premii i bonusów. Po więcej zapraszamy do zakładki „Premie i bonusy” – https://prestige24h.pl/premie-i-bonusy/

>> Bezpieczna podróż <<

Z najwyższą starannością dbamy o bezpieczeństwo naszych opiekunów i opiekunek. Zapewniamy transport na miejsce zlecenia, a także na bieżąco monitorujemy aktualnie obowiązujące przepisy i wspieramy we wszystkich obowiązujących formalnościach, dzięki którym kwarantanna nie jest obowiązkowa.

>> Wsparcie koordynatora <<

Nie pozostawiamy naszych opiekunek i opiekunów bez opieki 😉. Troszczymy się o wszystkich naszych współpracowników, dlatego zapewniamy pełne wsparcie koordynatora – zarówno w Polsce, jak i na miejscu, na zleceniu w Niemczech.

>> Referencje <<

Doceniamy starania naszych opiekunów i opiekunek. Każda współpracująca z nami osoba wykazująca się zaangażowaniem i profesjonalną opieką może liczyć na bardzo dobre referencje, pisemne podziękowanie oraz premię specjalną, która wspomoże domowy budżet.

>> Blog <<

Na naszym blogu regularnie pojawiają się wpisy tematyczne, które pozwalają naszym opiekunom i opiekunkom na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy zawodowej. Zapraszamy do zapoznania się z publikowanymi materiałami – https://prestige24h.pl/blog/