Oferty pracy w Berlinie dla opiekunek

Praca Berlin

Nasza firma jako znany pośrednik na rynku pracy aktualnie poszukuje osób z predyspozycjami do opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Planowane miejsce pracy – Berlin. Niemcy to kraj, w którym w coraz większym stopniu rośnie zapotrzebowanie na opiekunów lub opiekunki osób starszych. W związku z tym obecnie poszukujemy osób, które interesuje właśnie praca w Berlinie.

Praca w Berlinie – Opieka nad osobami starszymi

Berlin ze względu na swoje położenie, w stosunkowo niewielkiej odległości od granicy polskiej stanowi dla Polaków atrakcyjne miejsce pracy. Każdy z kandydatów podczas rozmowy z nami ma okazje przedstawić się, opowiedzieć o dotychczasowych doświadczeniach zawodowych oraz oczekiwaniach dotyczących przyszłej pracy w Berlinie jako opiekun osób starszych. Nasz specjalista jest odpowiedzialny za znalezienie dla Państwa najbardziej optymalnej oferty pracy w Berlinie oraz przedstawienie warunków i wymagań, jakie musi spełniać przyszły opiekun lub opiekunka osób starszych w Niemczech. Wynika to przede wszystkim z tego, że praca opiekunki to praca wymagająca, często trudna, a odpowiednie doświadczenie pomaga w pokonaniu wielu trudności.

Rekrutacja do pracy w Niemczech

Jednak jako firma dbająca o naszych Klientów nie zostawiamy Państwa samych podczas pobytu za granicą. Każdy nasz Klient jest pod opieką koordynatora zlecenia, który jest do Państwa dyspozycji. Zwracamy dużą uwagę na indywidualne podejście do Klienta. Jesteśmy z Państwem na bieżąco w kontakcie i chętnie pomagamy, jeśli tylko jest taka potrzeba. Nasza firma to zespół specjalistów, którzy doskonale znają procedury, jakie muszą być spełnione w zakresie usług opiekuńczych oraz doskonale znają zasady organizacji wyjazdów w celu świadczenia pracy jako opiekun w Niemczech, Organizujemy Państwu nie tylko pracę w Berlinie, ale również przejazd w obie strony, zakwaterowanie oraz wyżywienie, które oferowane jest na miejscu. Każdy opiekun ma prawo do wypoczynku oraz do uzgodnienia planów urlopowych. Opieka nad osobami starszymi

Warunki pracy w Niemczech

Długość pobytu w Niemczech uzależniona jest od oferty oraz od Państwa oczekiwań. Staramy się znaleźć takie gospodarstwo domowe, które będzie odpowiadało Państwa życzeniom odnośnie okresu świadczenia pracy. Wszelkie terminy uzgadnianie są przed podpisaniem z Państwem umowy. Praca w Berlinie jako opiekun jest w pełni legalna – odprowadzane są w związku z tym wszystkie obowiązkowe składki ZUS, dzięki czemu każdy zatrudniony przez nas opiekun lub opiekunka może skorzystać ze świadczeń medycznych na terenie Niemiec, jeśli tylko posiada kartę EKUZ. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie za pracę w Niemczech jako opiekun, które ustalane jest indywidualnie i uzależnione jest od Państwa umiejętności, kwalifikacji i doświadczenia. Dokładamy wszelkich starań, by byli Państwo zadowoleni z zaproponowanych przez nas warunków pracy w Berlinie i innych miastach Niemiec.

Rating: 4.3/5. From 11 votes.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy