PRACA: Konsultant ds. obsługi klientów kluczowych z językiem niemieckim

Do naszego zespołu w sopockim biurze widokiem na rozwój i Zatokę Gdańską 🙂  szukamy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. obsługi klientów kluczowych z językiem niemieckim

  • znasz dobrze lub bardzo dobrze język niemiecki
  • chcesz zdobywać doświadczenie w obsłudze klienta
  • umiesz planować, ale nagła zmiana akcji nie wytrąca Cię z równowagi
  • masz już doświadczenie pracy w obsłudze klienta lub sprzedaży – tym bardziej zapraszamy
  • w pracy chcesz mieć cele możliwe do zrealizowania

Twój zakres zadań:

  • kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z niemieckimi agencjami i pośrednikami (UWAGA to nie call center)
  • przedstawianie stronie niemieckiej profili delegowanych do pracy w Niemczech
  • dbanie o utrzymywanie dobrych relacji z partnerami po stronie niemieckiej
  • wsparcie zespołu w wymianach personelu opiekuńczego
  • reagowanie na bieżące potrzeby klientów

Mamy dla Ciebie:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premii
  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie
  • pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku,  od 9:00 do 17:00
  • możliwość wpływania na sposób wykonywania swojej pracy – dalecy jesteśmy od korporacyjnych struktur

Dlaczego warto?

Dobrze jest mieć pracę, do której lubi się przychodzić.

Rozmawiamy, wspólnie rozwiązujemy problemy, lubimy praktyczne zasady. Wspieramy się na każdym kroku w osiąganiu celów.