Praca szuka człowieka: REKRUTER d/s opiekunek i opiekunów seniora

Szukasz pracy dającej swobodę działania i elastyczny czas pracy?
Przedstawiamy ofertę przygotowaną pod Twoje oczekiwania:

Rekruter d/s opiekunek i opiekunów seniora

Zakres zadań

  • Aktywne pozyskiwanie opiekunek i opiekunów seniora do pracy na terenie Niemiec;
  • Przygotowanie i przekazywanie dokumentacji związanej z procesem rekrutacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży call center i dziale sprzedaży;
  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych;
  • Silna orientacja na cele, KPI;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność i elastyczność w działaniu oraz ustalaniu priorytetów;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Swobodna komunikacja w języku polskim;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i niezbędne narzędzia do pracy;
  • Dodatkowe premie uzależnione od wyników;
  • Praca w biurze, w młodym i otwartym Zespole;
  • W biurze: kawa, herbata, owoce i oraz możliwość skorzystania z usług zewnętrznych firm cateringowych;
  • Pracę, do której lubi się przychodzić. Rozmawiamy, wspólnie rozwiązujemy problemy i lubimy praktyczne zasady. Wspieramy się na każdym kroku w osiąganiu wyznaczonych celów.

Zapraszamy do przesyłania CV wraz z klauzulą.
Adres: marketing@prestige24h.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)