Praca szuka człowieka: REKRUTER d/s opiekunek i opiekunów seniora

Szukasz pracy dającej swobodę działania i elastyczny czas pracy?
Przedstawiamy ofertę przygotowaną pod Twoje oczekiwania:

Rekruter d/s opiekunek i opiekunów seniora

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń na portalach i social media;
  • Aktywne pozyskiwanie opiekunek i opiekunów seniora do pracy na terenie Niemiec;
  • Przygotowanie i przekazywanie dokumentacji związanej z procesem rekrutacji.

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
  • Umiejętność korzystania z narzędzi social media;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność i elastyczność w działaniu oraz ustalaniu priorytetów;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Swobodna komunikacja w języku polskim i mile widziana znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i niezbędne narzędzia do pracy;
  • Możliwość pracy stacjonarnej w biurze w Sopocie i/lub pracy zdalnej.

Zapraszamy do przesyłania CV wraz z klauzulą. Adres: sopot@prestige24h.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).