Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników

Drogie Opiekunki i Opiekunowie

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych Opiekunek i Opiekunów oraz podopiecznych, którymi się zajmują. Nawiązując do naszego wcześniejszego wpisu jak się chronić przez zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2, pragniemy Was zapewnić, że współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i  licencjonowanymi przewoźnikami, którzy we własnym zakresie podjęli dodatkowe środki ostrożności, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa oraz zapewnić bezpieczeństwo swoim pasażerom i pracownikom.
Firmy transportowe z którymi współpracujemy samodzielnie wykonują np. pomiar temperatury swoim pasażerom przed podróżą, a swoje pojazdy poddają regularnej dezynfekcji.

Ponadto na bieżąco jesteśmy w kontakcie z naszymi niemieckimi partnerami, którzy na miejscu monitorują sytuację i przekazują nam sprawdzone informacje o sytuacji w regionach i u podopiecznych których obsługują.

Podobnie jak wszystkie środki masowego przekazu, apelujemy o przestrzegania zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej, stosowania się do wytycznych służb sanitarnych oraz zachowania spokoju.

Będąc na zleceniu na bieżąco monitorujmy stan zdrowia swój oraz podopiecznego.
W razie jakichkolwiek wątpliwości lub nagłego zachorowania prosimy o kontakt z nami pod numerem alarmowym

(+48) 507 777 979

Ze względu na bezpieczeństwo swoje jak i osób trzecich, na terenie Niemiec zalecany jest kontakt telefoniczny z lekarzem pierwszego kontaktu. Należy unikać niepotrzebnych wizyt osobistych w ośrodkach zdrowia.

Przypominamy jak się chronić:

Koronawirus SARS-CoV-2 podobnie jak grypa rozprzestrzenia się drogą kropelkową.
Gdy np. osoba zakażona kichnie, zakaszle to kropelki jej śliny zawierające wirus lądują na otaczających powierzchniach. Stamtąd przedostają się na dłonie innych osób i po potarciu oczy, ust lub nosa dostają się do ich organizmów.
Dlatego najważniejszą zasadą zapobiegania jest MYCIE RĄK.
Koniecznie unikaj dotykania oczu, nosa i ust.

Dziękujemy Wam za wspólną pracę i profesjonalne podejście do swoich obowiązków.

Zespół Prestige24h