Oświadczenie w sprawie ochrony wizerunku spółki Prestige24h Sp. z o.o. Sp.k.

Szanujemy opinie wyrażane na temat naszej firmy i pracy.
Gdy na portalach internetowych i mediach społecznościowych pojawią się negatywne komentarze, staramy się je sprawdzać i dokładnie wyjaśniać co się stało.
Działając od 10 lat i będąc wiodącym pracodawcą w naszej branży wiemy, że do każdego pracownika i każdej sprawy należy podejść indywidualnie.
Rozwiązując problem zrobimy wszystko, aby zrobić to zgodnie z najwyższymi standardami.

W dniu wczorajszym (13-02-2020), w godzinach wieczornych w jednym z serwisów internetowych i w mediach społecznościowych, pojawiło się kilkadziesiąt wpisów niezgodnych z prawdą i uderzających w nasz dobry wizerunek. W związku z tym, zdecydowaliśmy się na podjęcie kroków mających na celu wyeliminowanie tych wpisów, które ze względu na czas ich pojawienia, treść oraz ślad elektroniczny wskazują na umyślne działanie mające uderzyć w dobre imię spółki.
Na takie działania nie ma zgody z naszej strony.
Wierzymy, że w interesie naszym oraz naszych pracowników i osób związanych z Prestige24h, jest dbanie o prawdziwe i rzetelne przedstawianie działań spółki, jako pewnego pracodawcy, dającego legalne oraz bezpieczne zatrudnienie Opiekunkom i Opiekunom w Niemczech.

 

Prestige24h Sp. z o.o. Sp. k.