Poszukiwane opiekunki zlecenia w Niemczech – Szczecinie

Poszukiwane opiekunki zlecenia w Niemczech – Szczecinie

Firma Prestige 24h to wiodący podmiot na rynku polskim z sukcesem zajmujący się profesjonalną obsługą Klientów w kraju, jak również za granicą – w Niemczech. Jesteśmy firmą oznaczoną znakiem „Rzetelna Firma”, co jest dowodem na to, że naszą silną stroną jest stawianie na uczciwość i wiarygodność przy współpracy z naszymi Klientami. Naszym celem jest zapewnienie odpowiedniej opieki na osobami starszymi oraz co za tym idzie nawiązanie współpracy z osobami ze Szczecina i okolic o odpowiednich kwalifikacjach chętnymi do podjęcia pracy w Niemczech.

Szczecin ze względu na swoje dogodne położenie w pobliżu granicy niemieckiej jest miastem, w którym chętnie poszukujemy pracowników spełniających określone wymogi, którzy podejmą się opieki nad osobami starszymi.Prestige24h zapewnia opiekunów dla osób starszych Opiekun lub opiekunka oprócz godziwego wynagrodzenia otrzymuje zakwaterowanie oraz wyżywienie. Ponadto nasza firma oferuje pełne wsparcie przy organizowaniu wyjazdu, jak również przy załatwianiu niezbędnych formalności. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo znaleźć aktualne oferty pracy ze szczegółowymi informacjami na temat wymogów, jakie musi spełniać kandydat, by móc podjąć pracę w charakterze opiekuna lub opiekunki w Niemczech, jak również korzyści jakie wiążą się z nawiązaniem z nami współpracy.

Praca opiekunki to praca wymagająca, ale satysfakcjonująca. Najczęściej wskazywane warunki, jak musi spełniać kandydat to m.in. odpowiedni staż pracy, znajomość języka niemieckiego, jak również w niektórych przypadkach umiejętność prowadzenia pojazdu, a więc posiadanie prawa jazdy kat. B. Oprócz tego osoby podopieczne w zależności od aktualnego stanu zdrowia często liczą na nawiązanie przyjaznych relacji z opiekunami, tak by mogły czuć się bezpiecznie i by nie czuły się samotne. W związku z tym ważne jest dla nas to, by przyszły opiekun lub opiekunka byli osobami pozytywnie nastawionymi do podjęcia współpracy, by posiadali łatwość w nawiązywaniu kontaktów i relacji z innymi osobami.

Bardzo ważna jest w tym przypadku również empatia, ponieważ zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu osób starszych, dla których poszukujemy opiekuna lub opiekunki. Jeśli jesteś osobą pochodząca ze Szczecina lub okolic i chciałbyś pomagać osobom starszym z Niemiec, które potrzebują wsparcia i stałej opieki – zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy, które znajdą Państwo na stronie internetowej naszej firmy Prestige 24h. Jeśli spełniają Państwo wymagania niezbędne do podjęcia pracy, z pewnością nasz wykwalifikowany pracownik skontaktuje się wkrótce z Państwem w celu weryfikacji Państwa umiejętności i nawiązania współpracy.

No votes yet.
Please wait...

Zostań opiekunką, wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oddzwonimy w ciągu 24h

Najnowsze oferty pracy